Těším se na novinky od libebit:
- Úvod
- DÁRKOVÉ SADY
- DÁRKOVÉ SADY do 300 Kč
- Sada řezů se solí z Mrtvého moře
Sada řezů se solí z Mrtvého moře

JSME VÝROBCIVeškerou kosmetiku v naší nabídce ručně vyrábíme ve vlastní dílně v Neslovicích, nedaleko Brna.
ČERSTVÁ KOSMETIKAVyrábíme v malých sériích, odesíláme čerstvé produkty.
FUNKČNÍ PRODUKTYVýrobky libebit nejen krásně voní, ale skutečně i fungují.
DOPRAVA ZDARMABalíkovna od 600 Kč - AKCE! Doručení na adresu od 1900 Kč.- Podrobný popis a složení
- Hodnocení 3
- Komentáře 0
Sada řezů se solí z Mrtvého mořeSkladem177,00 Kč/ ks146,28 Kč bez DPH
Sada obsahuje 2 solné řezy (zelený a tyrkysový, každý cca 70g). Baleno v krabičce z hnědé vlnité lepenky vyplněné dřevěnými hoblinami.
Voda v Mrtvém moři obsahuje více než 30% minerálů, což je 10x více než jiná moře. Vysoká koncentrace minerálů má blahodárný účinek při léčbě kožních nemocí - lupenky, ekzémů, akné a při léčbě revmatických a respiračních problémů i potíží pohybového aparátu. Koncentrace minerálů stimuluje metabolické funkce v buňkách a podporuje tak regeneraci - obnovu buněk.
Cedr a citron (tyrkysová barva): tonizující mýdlo, pomáhá stahovat rozšířené žilky a póry. Výborné především pro pleť problematickou, nečistou a narušenou. Vhodné k použití na mastné vlasy a proti lupům. Ulevuje namoženým svalům po fyzickém výkonu. Kombinace cedru a citronu je výrazně stimulující, posiluje obranyschopnost, dezinfikuje, velmi příznivě působí při infekcích dýchacích cest.
Grapefruit (zelená a bílá mýdla): solná mýdla s grapefruitovou silicí čistí a revitalizují kůži, odstraňují z ní škodlivé látky. Grapefruit má silné antidepresivní účinky, podporuje schopnost soustředit se, posiluje koncentraci a vůli.






