Využíváme cookies. Dalším procházením našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

KONTAKTY

libebit
Žleb 245
664 91 Neslovice
tel: +420 737 508 728 (Marie)
napište nám
info@libebit.cz

BLOG

Kde potkáte stánek libebit - podzim a zima 2018

04. 10. 2018 | z dílny LIBEBIT

Opět nastává sezóna hřejivých vůní a sváteční atmosféry. Přijďte si s námi užít předvánoční těšení, pozdravit se s námi, prohlédnout a ovonět si naživo naše produkty. Vybrat něco pro radost svým blízkým i sobě. Děti vezměte s sebou, v naší mýdlové dílničce je čeká nové mýdlové tvoření.

celý článek

Nové nebo znovupoužité krabice?

30. 05. 2018 | z dílny LIBEBIT

Objednáte na eshopu zboží a čekáte na doručení. Kurýr přiveze balíček a vy ho nedočkavě běžíte rozbalit. Ano, vzhled a kvalita zabalení je smozřejmě součást celého vašeho nákupního zážitku, respektive naší zákaznické péče.

celý článek

Časté dotazy k deodorantům libebit

24. 04. 2018 | PRODUKTY a co s nimi

Jak se to vlastně používá? Nezničí to moje oblečení? A fakt to funguje? Odpovědi na vaše nejčastější dotazy ohledně přírodních krémových deodorantů libebit jsou tu. A klidně se ptejte dál...

celý článek


Kde potkáte LIBEBIT na podzim a v zimě 2017

09. 10. 2017 | z dílny LIBEBIT

Přijďte nás pozdravit a vybrat si u nás třeba pár vánočních dárečků. Nebo něco pro radost. Potěšte i svoje děti, vezměte je s sebou. V naší mýdlové dílničce si vyrobí malé mýdlové dárečky nebo dekorace. Osobní setkání s Vámi nás ohromně nabíjí a baví, takže se moc těšíme!

celý článek

Použití přírodního krémového deodorantu

04. 04. 2017 | PRODUKTY a co s nimi

Jak se to vlastně používá? Často slýchám od zákazníků. Je to jednoduché, přírodní krémový deodorant použijete jako krém, který si vetřete do podpaží. Stačí velmi malé množství. Krém naberete prsty a ucítíte i pevné částečky, které obsahuje, je to vlastně taková pasta.

celý článek

Olej babassu v mýdlech libebit

21. 03. 2017 | PRODUKTY a co s nimi

Co to vlastně je ten babassu olej a z čeho se získává? Ceněný jihoamerický babassu olej přidáváme do vybraných mýdel pro jeho výborné účinky na pleť. Pojďte si o něm přečíst něco víc.

celý článek

Tělové peelingy pro hebké ruce

17. 02. 2017 | PRODUKTY a co s nimi

Dopřejte svým mrazem namáhaným rukám 5 minut blaha a odpočinku. Prokrvující masáž Vás celkově osvěží, zatímco teplé oleje ošetří a vyživí pokožku rukou. A pokud máte chuť, vyzkoušejte klidně na celé tělo....

celý článek

Přecházíte na přírodní deodorant?

10. 02. 2017 | PRODUKTY a co s nimi

O přírodních deodorantech se nese fáma, že prostě nefungují. Jistě jste ji slyšeli. Možná jste dokonce některý přírodní deodorant vyzkoušeli a odložili jako neúčinný. Ale proč? Čím to je, že někomu fungují výborně a pro někoho vůbec?

celý článek

Užívat si mrazivou zimu

12. 01. 2017 | PRODUKTY a co s nimi

Jak na to, aby se i vaše pleť a rty radovaly ze zimního počasí.

celý článek